Přebor Čech

Přebor Čech

Labe 18 – Brandýs nad Labem (pod jezem) 18.4.- 19.4.

V podstatě prvním větším závodem v letošní sezóně byl Přebor Čech, který se chytal v Brandýse nad Labem na hlavním toku Labe. Ještě týden před závodem mělo Labe víc jak jednou takový průtok, než za normálního stavu. Při trénincích se nedala udržet 100 gramová krmítka.  A tak nezbylo jen doufat, že se počasí umoudří a hlavně, že nebude pršet. Je pravda, že nepršelo, ale počasí si opět hrálo s jarními výkyvy. Ve čtvrtek bylo ještě těsně přes 20stupňů a od pátku byla teplota o 12stupňů nižší. Ale i přes tuto chladnou předpověď počasí přijelo na hlavní závod 61 závodníků. Chytalo se v pěti sektorech, a to čtyři sektory po 12 a jeden 13 závodníků. Ráno byla pořádná zima a při sobotním závodě foukal vítr. Proud byl stále slušný a kdo to chtěl dostat kousek dál, musel nasadit 100-120g zátěž. Krmení míchal někdo na slano a někdo na sladko, ale obojí fungovalo stejně. V první hodině měli téměř všichni problém proměnit záběry. Spousta záseků šla do prázdna nebo se ztrácely ryby. V tomto úseku Labe je celkem hodně ryb, převážně cejna, takže nachytal snad každý. V sobotu chytalo celé Déčko nejmenší váhy a průměr na závodníka byl 3588g. To byla polovina průměru ostatních sektorů. Celkově největší váhu naopak na Ačku vychytal Štěpnička Martin s nádhernými 22.350g.

Ve stanovém „městečku“ bylo zajištěné občerstvení. Kluci se snažili, za to jim díky, ale večer se tam kvůli větru a zimě, nedalo dlouho vydržet. Nedělní ráno nás přivítal přízemní mráz. Ale oproti sobotě nefoukal tolik vítr a kolem osmé již vysvitlo sluníčko. Po ranní polívce nebo kávičce a rozlosování se všichni rozjeli na svá vylosovaná místa. Nedělnímu závodu počasí přálo a ryby byly také celkem při chuti. Někomu se dařilo méně a někomu více. Ale celkově to byl povedený závod. Břehy byly upravené a autem se mohlo zajet až na místo. Za vše hovoří výsledek s celkem 857.413g ulovených ryb, to je průměrně 7.028g na jednoho závodníka.

A výsledek se také povedl, protože Kabát P. vychytal 2.místo a Kučera M. 3.místo.

Letos se na tomto úseku bude chytat ještě druhé kolo I.ligy.

Přebor Čech 1. – 25. místo
Přebor Čech 26. – 61. místo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*