Přebor Čech

Přebor Čech

Labe 20 – Čelákovice pod jezem  (10.5.- 11.5.)

 

Rozhodli jsme se, že v letošní sezóně 2014 se zúčastníme kromě dvou víkendů divize, také nějakých dalších závodů jednotlivců, abychom zkusili nabrat nové zkušenosti.

Takže náš první závod jednotlivců v životě ve feederu padl na Přebor Čech.

Trochu jsme se obávali počasí, protože předešlé deště naznačovali velkou vodu. Labe nakonec bylo na svém stavu a počasí nám celkem také přálo. Když přišel slejvák, tak to bylo v noci a trošku sprchlo jen při nedělním závodě.

Sešlo se 34 závodníků, kteří byli rozděleni do tří sektorů. Chytalo se ve všech sektorech celkem stejně a průměr byl kolem 5-ti kilo na závodníka. V sobotu A11 jsem se  nemohl první půlku dostat k rybě, ať jsem dělal co jsem dělal. Nakonec jsem za poslední dvě hodiny udělal 4 kila. V neděli A6 to bylo naopak a začalo to celkem dobře. Během závodu mi pustili dva dvoukilové kapříky s tím, že jsem se dotknul sestavy souseda a aby se to nepletlo, tak posledního kapra jsem dostal do podběráku 2 sekundy po odpískání konce závodu. Takže ty kilča co šly zpátky do vody místo do saku, mě stály slušné umístění. No, ale co se dá dělat. Ten kdo přidal občas větší rybu, cejni  kolem 1,5kg, tak měl vystaráno. Z větších ryb se chytlo několik kaprů a amur kole 70 cm.

Tomáš A8, A12 i Rosťa B4, C8 nachytali také něco málo pod průměrem, takže naše umístění bylo zaslouženě v druhé polovině startovního pole. Martin 25, Tomáš 23, Rosťa 28. Byla to ale zase zkušenost – a s odchytanýma hodinama doufáme, že přijdou i lepší výsledky!

Jinak závod se myslím celkově vydařil a jen na nějakých místech se sedělo hodně vysoko. Takže na poprvé to Labe v Čelakovicích bylo docela dobré a nejen proto, že jsme měli slušné zásoby !!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*