MČR Pardubice

MČR

Labe – Pardubice (5.7.-6.7.)

 

První MČR pro nás a téměř pro všechny známý úsek Labe přímo v Pardubicích a jen pro nás prémiové chytání. Takže úkol byl jasně stanoven …nebýt poslední !!! Už příjezd naznačoval o čem tento víkend bude. Bylo nádherné vedro a všechno se pěkně na sluníčku téměř vařilo.

Po příjezdu a zabivakování jsme šli pro informace k vodě. Vesměs to bylo po celém úseku stejné. Za čtyři hodiny chytání pět záběrů. Voda téměř stála a vše bylo ve sloupci. Pepa Konopásek a spol tam máčeli dva dny sumčáky a záběry také jen v noci. Takže jsme se rozhodli, že půjdeme zatrénovat ke stánku. V sobotu nám na půl hodinky přišel přívaláček, ale jinak vedro a vedro. V sektorech bylo po 19 místech. Pro sobotní závod jsem vylosoval B13 a udělal jsem slušnou 8ku, přesto, že mi  spadla pět minut před koncem půl kilová padoustev. (a to bolelo mooooooc.) V neděli E17 , kde jsem přechytal 10 nad sebou a 10 deset pod sebou, ale sektor E byl včetně mostu a u pilířů ta ryba prostě byla. Takže jsem dělal opět slušnou  a tentokrát spokojenou 8. Klukům se vedlo na tom slunci trošku hůř. Celkem bylo 114 závodníků. Umístění Martin 47, Rosťa 65, Tomáš 82.

Týmů bylo celkem 37 a my jsme obsadili 23. místo.

Co se týče místa jak na bivakování, tak na chytání,  myslím že mluvím za všechny, že paráda. Všude spousta místa, upravené, rovina, prostě v pohodě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*