GP Čech

GP Čech

Jizera – Mladá Boleslav  (31.5.-1.6.)

 

Příjezd na Jizeru byl rozpačitý, protože v období před závodem lilo jako z konve téměř po celé republice a voda velmi rychle stoupala. Štěstí bylo na straně všech zúčastněných a na pátečním tréningu přešly jen přeháňky a víkend byl bez deště. Jizera od pátku sice začala klesat, ale byl to jeden velký červenohnědý tok. V závodě nám nepřidalo ani květnové sněžení topolů a chvilkami byla hladina jedno bílé pole. Takže se celý závod strhávaly bílé chuchvalce z prutů. Sešlo se celkem 53 závodníků z celé ČR. Jizera měla místa co chytala a naopak řekl bych „mrtvou vodu“. To ukázalo také vážení. Ale průměr 3,4 kg na závodníka byl slušný. Na tomto závodě jsem byl sám,  bez svých kolegů s týmu. První den B9 jsem dělal slušnou 5 a druhý den B1, jsem to maximálně zkazil s umístěním 9. Nakonec z toho bylo 39 místo v celkovém pořadí. Takže žádná vácheň?! Na Jizeře to nejlépe zvládl Petr Kabát a s 1 + 1, zaslouženě vyhrál.

Kolem Jizery jsou soukromé pozemky, takže na přilehlých lučinách bohužel nesměl nikdo bivakovat. S mojí Dášenkou jsme se ubytovali v penzionu Modrý, asi tři kilometry od závodní tratě, kde byli také kluci z Moravy a to z týmu Mivardi a z týmu Mrku. Večer jsme všichni spíše hledali co nejblíže nějakou slušnou restauraci a tak jsme ani moc nepokecali. Druhý večer se jelo autama na večeři raději do Mladé Boleslavy. Na mě osobně Jizera nezanechala moc dobrý dojem, ale podmínky u vody mají všichni stejné!! Je na každém, jak se s tím kdo „popere“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*