For Fishing 2018

Letos jsem vyrazil do Letňan sám, protože moje Dášenka je nemocná. Navíc jsem poprvé neřídil. Svezl jsem se s kamarády přímo z Chlumce, takže jsem měl trošíčku obavy jak to ustojím. Moc dobře vím, jak jsou někteří vystavovatelé dobře vybaveni tekutou stravou, a také proto, že jich dost znám. Navíc u stánků mají také slušné zásoby.

Jak se ukázalo, jako návštěvní den byl dobrou volbou čtvrtek a do Prahy jsme dorazili půl hodinky před začátkem. Stačili si dát v klidu kávičku a již jsme byli vpuštěni na výstavní plochy. V letošním roce byly výstavní plochy rozšířeny ještě o jednu halu, tedy na celkový počet 7 hal. V každé si člověk našel něco zajímavého. První zastávka byla u Browningu, Pavla Sičáka, potom Obchůdek Ríša Popadinec a musel jsem vyrazit i na ostatní zajímavosti.

Držel jsem se statečně a na „kritická místa“ jsem se moc nevracel. Čas ubíhal a přišla řada na klasiku, což je klobása u stánku, bez které by to ani snad nebyla výstava. Sešel jsem se s Lubošem a po návštěvě polštářů a suvenýrů jsme vyrazili podle „čuchu“.

Postupně jsem prošel celou výstavní plochu. Z mého pohledu feederaře jsem kladně hodnotil například stánek Flagmann ze Slovenska, na našem trhu nové zboží z Ukrajiny za slušné peníze, ve velmi dobré kvalitě. Pěkné akvárko bylo opět u ČRS. Dále zde bylo umístěno obří akvárium s rybami, kde se předváděla během celého dne přívlač a zajímavé vedení novinek v nástrahách.

Na výstavu jsem nejel s žádným cílem si něco pořídit, ale nakonec jsem několik maličkostí přivezl. A při odjezdu kolem půl šesté, také dobrou náladu. Letošní výstava se v celku vyvedla a všem kamarádům děkuji.                                                           MK.