For fishing 2016

Také v letošním roce jsme se vypravili na rybářskou výstavu FOR FISCHING 2016, která se konala v Praze na výstavišti v Letňanech. Celá akce znamená pro mnohé firmy vystavovat své produkty a předvést novinky pro následující sezónu. Ostatní sází v prodejních halách na osvědčené produkty a dá se zde koupit v podstatě vše, co normální rybář potřebuje.

Za návštěvní den jsme si vybrali pátek, v domnění, že nebude taková návštěvnost jako o víkendu. Ale je vidět, že tato výstava je opravdu v oblibě, protože lidí bylo skutečně místy až moc. Náš cíl nebyl konkrétní, ale spíše navštívit naše kamarády a známé, kteří zde vystavovali. Koupili jsme několik maličkostí a prohodili pár slov s přáteli. Málem bych zapomněl na povinnou klobásu u stánku.

Mohu zkonstatovat, že příště až pojedeme, budu znovu řídit, protože zásoby nejen zboží určeného k rybolovu, mají všichni vystavovatelé a prodejci dosti !!!  Prodírali jsme se davem návštěvníků několik hodin a po 15 hodině jsme odjížděli domů.                                                                                                                                                                         KM