3.kolo A – Labe, Mlékojedy

Labe 9 – Litoměřice – Mlékojedy      (14.- 15.10.)

Poslední kolo ligy se nakonec konalo v Mlékojedech na Labíčku. Přijeli jsme v pátek dopoledne a pomalu rozbalovali tábor a pruty na trénink. Petr K. dorazil později a tak jsme začali chytat po druhé hodině. Voda hodně tekla, takže bylo jasné, že se v závodě budou chytat těžká krmítka.

Potřebovali jsme zachytat alespoň prostředky, protože naše umístění bylo na hraně se sestupujícími týmy. Jako celou letošní sezónu se mi nedaří s losováním, tak i Mlékojedy nebyly výjimkou. Petr K. A3, Volodimir S. B14 a já C2. Alespoň Petr má slušné místo a my půjdeme bojovat. Makal jsem celých pět hodin a výsledkem byly dvě plotice a jedna velká ryba se se mnou vůbec nebavila. Kolem sebe jsem měl šest nul a čím blížě k forhontu, kde seděl Jarda Peterka, tak měli po jedné nebo dvou rybách. Bohužel to byli kapříci, takže jsem dělal osmičku. Volodimir se nechytl a udělal 13 a Petr to zachránil s vítězstvím v sektoru největší vahou závodu 32850gramů. V neděli byl již los přívětivější a Petr šel znovu na A, ale číslo 11, Já na B4 a Volodimir C10. Začátek závodu byl velmi vlažný. Potom jsem chytil několik ryb, ale úplně jsem „umřel“. Věřil jsem, že ryba přijede blíž. Bohužel se tak nestalo a musel jsem překlipovat přes 30 metrů. Škoda, že jsem netrefil žádnou velkou rybu. Váha ukázala 4,5kg a to stačilo na pěknou 5. Volodimir bohužel nepřekvapil a udělal 11. Petr naopak zachytal a udělal také 5. Nakonec z toho bylo celkové osmé místo v letošním ročníku, takže přezimujeme v klidu ve II. Lize.

Volodimirovi se moc nedařilo, ale za to mu chutnalo. V sobotu jsme ho ukládali do auta a nešli mu ohnout ani nohy J J J. Navíc hledal klíčky od auta, takže se mu tento výlet pěkně prodražil.                                                                                                                       MK.

 

Sektory:                                      Sobota            Neděle

Celkové výsledky 3.kola:            Družstva               Jednotlivci

Poháry a vítězové sektorů :

První tři družstva tohoto kola:


Celkoví vítězové II.ligy skupiny A /2017 :