1.kolo

1.kolo divize ÚSMP bylo uspořádáno na řece Sázavě 5 a to přímo ve městě Sázava.. V této divizi se pro letošní sezónu utká o prvenství celkem 8 týmů.

1.kolo ÚSMP Výsledky

1.kolo divize SÚS se konalo na závodním úseku Labe 18 v Brandýse nad Labem. V této divizi se pro letošní sezónu utká o prvenství také celkem 8 týmů.

1.kolo SÚS Výsledky

4

Ve dnech 7. – 8. 5. 2016 proběhlo první kolo Divize SÚS na revíru 411 050 Labe 18 v Brandýse na Labem, který je díky svým hospodářům velmi luxusně zarybněný a disponuje i velmi kvalitním zázemím po členy družstev, kterým se nechce jezdit na noc domů a rádi stráví příjemné chvilky s ostatními u vody.

Po skončení klání vzešla z celkových výsledků družstva, kterým se tento víkend dařilo lépe než ostatním, a jsou tak před druhým kolem, které se bude konat poslední víkend v srpnu, o krůček blíže k vytouženému postupu do II. Ligy LRU Feeder.

1První místo obsadilo družstvo: River Feeder Team, MO ČRS Kladno ve složení  Hájek Ondřej, Holčák Radek, Peterka Jaroslav se součtem umístění 11, celkovou váhou 79 553 g nalovených ryb.

Druhé místo obsadilo družstvo: Kukající vlci Feeder, Team B MO ČRS Smečno ve složení Pluchta Petr, Varga Ladislav, Horák Vladimír   se součtem umístění 17, celkovou váhou 59 648 g nalovených ryb.2

 

Třetí místo obsadilo družstvo: Integra Feeder Team, MO ČRS Český Šternberk ve složení Miler Tomáš, Párys Tomáš, Šnajdr Pavel se součtem umístění 25, celkovou váhou 40 258 g nalovených ryb.3

Všem zúčastněným přeji hodně štěstí do druhého kola divize a těším se na další příjemný čas strávený na rybách ve společnosti bezva party a příjemných lidí.                                                                                                                                Petr Bromovský