1.kolo

1.kolo  divize ÚSMP           Labe 19 – Sedlčánky    (9.5.- 10.5.)                                           1.kolo  divize SÚS              Labe 20, Brandýs nad Labem   (9.5.- 10.5.)       

Divize ÚSMP a SÚS měla svá první kola na Labi. ÚSMP v Sedlčánkách a SÚS o několik kilometrů níže v Brandýse nad Labem. Protože jsem byl v očekávání jak zachytá Relax team s novým členem, vyrazil jsem se podívat v neděli na obě divize. Počasí si se závodníky pohrávalo celý víkend a střídal se vítr s deštěm a se sluníčkem. Od letošní sezóny jsou jednotlivé divize rozděleny do samostatných závodů. Při příjezdu to pro mě byla trošku neobvyklá situace, protože jsem viděl celé startovní pole. Tím myslím, že když došlo k rozdělení, tak nyní chytá v ÚSMP divizi 8 týmů a tak na trati sedí „jen“ 24 závodníků oproti obvyklých 70.

Kluci zachytali první den velmi solidně a se součtem 10 bodů jim patřila druhá příčka. Druhý den přidali jeden bodík, tedy 11 a s celkovým součtem 21 bodů (Cips 60685g) jsou po dvou závodech na pěkném třetím místě. Druhá příčka patří  Feeder team MO ČRS Sázava,  součet 19 (Cips 68513g) a první místo obsadil Paravan feeder team Sázava, součet 12 (Cips 72919g). Chytalo se hodně ryb a průměr na jednoho závodníka v Sedlčánkách byl 8353g.

Jel jsem se podívat ještě na chvilku do Brandýsa nad Labem na SÚS divizi, kterou  chytá celkem 12 týmů. Podmínky byli téměř shodné jako v Sedlčánkách. V průběžném pořadí vede tým Rybí řev, součet 14 (Cips 76996g), druhé místo patří Feeder team Mělník, součet 21 (Cips 74907g) a třetí je Timármix Rive Feeder team, součet 22 (68314g).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Divize SÚS, Labe – Brandýs n/L.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*