Cejnobraní 3. Přelov Zebco Europe

3.ročník –   9.4.2017

Dá se říci, že již tradičně jsme na závody přijeli o den dříve a ubytovali jsme se v chatce. Říkal jsem si, že si zatrénuji a vše si pěkně připravím na závod. Vše probíhalo dobře, až do doby, kdy začínali přijíždět další účastníci. Nakonec jsem vše připravil a kolem sedmé jsme vyrazili do hospody. Bohužel po dvou hodinkách začal rozstřel v kořalkách a okolo desáté někoho napadlo, že nejlepší pro tuto dobu bude Tulamóre!!! Již před půlnocí došla! Měl jsem nahozené kapráky, ale během noci bylo jen několik potahů…díky bohu. Do postele jsem se dostal před půl čtvrtou a zabral jsem.

V půl páté jízda a zřejmě již z podvědomí jsem automaticky vstal a šel k vodě. V mém stavu to nyní nechápu, ale bylo to tak. Venku byly jen čtyři stupně ale já to dal jen v trenýrkách.

V šest hodin jsem vstával na závod a přípravu nebudu komentovat. Šel jsem si jako první pro kávičku a donesl jsem si k chatce jen půlku hrnku !!!!..zřejmě mi cestou někdo upil !!! Začal závod a letos brali cejni menších rozměrů. Mě to bylo celkem jedno a také to tak vypadalo. Dokonce jsem hodil tři ryby mino vezírek. Při vážení se ukázalo, že to byla fatální chyba a ty ryby mě připravili o slušný výsledek, protože rozdíly mezi váhami byly desítky gramů. Přestěhoval jsem se na druhé vylosované místo a slíbil jsem sobě i Dášence, že alespoň v druhém kole zaberu. A to jsem také splnil. Sice ne na 100 procent, ale už se na to dalo alespoň koukat. Dášenka ve druhém kole fandila a necelých 8 kilo stačilo v tomto případě na pěknou 2. Měl jsem letos zastoupení, co se týče výsledku, v podobě kolegy Petra Kabáta a ten udělal součtem 2+1 pěkné celkové druhé místo.Takže je určitě pravdivé heslo „nezachlastáš, nezachytáš!“, ale příště určitě s trošku lepší mírou……..??? nebo spíš množstvím :):)                                                                                    MK

Celkové výsledky

Vyhlášení výsledků: