Relax team feeder/ Top rybařina feeder team (2013-2017)

Relax team feeder byl založen v dubnu 2013.

Když chceš něco dělat a baví tě to, tak se pídíš po tom, jak by to šlo a jak to vše začít. V našem případě nám pomohl MRK.cz. Stačí jen napsat, že chceš založit team a počkat jestli se někdo ozve. Takže náš team byl složen v podstatě na dálku a každý máme bydliště úplně jinde. Ale nemyslím si, že by to bylo v našem případě nějak na škodu, naopak, když budete mít štěstí a trefíte pohodáře, tak jako my, tak máte z poloviny vyhráno.

Relax team 2013 :  Komora Martin, Vorlík Rostislav, Sklenář Robert

IMG_0079

 

Když jsme se domluvili, že budeme závodit, náš cíl byl jednoznačně vytyčený

– nebýt poslední –

 

Po odchytání prvního kola divize ve Vraňanech naše řady z osobních důvodů opustil Sklenář Robert. Co teď? Takže přišel na řadu opět MRK.cz, protože nikoho volného na feeder neznáme. A světe div se, měli jsme opět štěstí, protože se nám ozval člověk, tedy lépe řečeno zkušený závodník, Petr Štětina. Petr i jeho manželka Iva , reprezentantka v plavané, jsou oba známí a úspěšní  plavačkáři. Petr se rozhodnul, že začne opět s feederem, protože ho velmi úspěšně již chytal a k našemu štěstí ve chvíli, když jsme potřebovali třetího.

Relax team 2013 :  Komora Martin, Vorlík Rostislav, Štětina Petr

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celkové 3.místo v divizi SÚS.


 

Začátek naší druhé sezóny v divizi (rok 2014) se opět nesl s problémem třetího hráče. Celkem logicky dostal Petr Štětina nabídku do I. Ligy, která se neodmítá. (Feeder Team Jizera). A my stojíme v podstatě během jedné sezóny již po třetí před problémem, že jsme jen dva v týmu. Opět proběhl „inzerát“ na Mrku. Zkoušel jsem také poptat již známé kamarády, jestli by to nechtěli zkusit. Nakonec světe div se, přímo u nás v Chlumci nad Cidlinou jsem zašel do nově otevřené prodejny rybářských potřeb a prohodil pár slov s majitelem. Za pár minut jsme si plácli a po jednom tréningu na Labi jsme měli třetího do týmu – Tomáš Končický.

Relax team 2014 :  Komora Martin, Vorlík Rostislav, Končický Tomáš

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


 

Sezóna 2015 nám přináší opět změny. Tentokrát jsem dostal možnost já, zkusit si I.ligu. Jak je snad už tradicí, tak se musí sehnat nový člen do týmu. Tomáš i Rosťa nebyli moc nadšeni, ale přijali tuto skutečnost chlapsky. Každý z nás oslovil toho kdo připadal v úvahu. Letos se to obešlo bez inzerátu na Mrku. Do týmu byl přijat František Hudeček. No a může začít další sezóna, na jejímž konci bude důležité umístění v tabulce. Nově bude totiž vytvořena 2.liga.

 Relax team 2015 :   Vorlík Rostislav,  Končický Tomáš,  Hudeček František

Relax feeder team se umístil v divizi ÚSMP v sezóně 2015 na pěkném 4.místě.                  Na MiČR 2015 z 31 týmů obsadili 28.místo.


 

Pro nadcházející sezónu je třeba sehnat dalšího do týmu. Pan Hudeček opouští Relax team a zakládá si nové družstvo.

Relax team 2016 :    Vorlík Rostislav,  Končický Tomáš,  Stypa Zdeněk

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Relax team 2016

V polovině soutěže bylo družstvo Relax na 3. místě. Bohužel po tréningu před druhým závodem se vzájemně dohodli, že skončí a vůbec nenastoupili k rozlosování. Tímto krokem se propadly na 8. příčku celkového pořadí a tímto se také Relax team rozpouští.


Rok 2017 změna názvu týmu:  Top rybařina feeder team

Relax tým vstal z „mrtvých“ a přihlásil se do soutěže jako divizní celek v novém obsazení a také s novým názvem Top rybařina feeder team.

Top rybařina team 2017:   Končický Tomáš, Vacek Jan , Šitina Josef, Vosáhlo Pavel. 

Top rybařina feeder team 2017

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*