MS Range team/ Mobydick Brandýs nad Labem (2015-2017)

MS RANGE  – sezóna 2015

Nově složený tým s názvem MS RANGE  začal svoji závodní existenci v sezóně roku 2015. Kapitán, Petr Kabát, dostal možnost dát dohromady tým se soupiskou pro I. ligu. Přijetí za člena do nově složeného týmu MS Range byla pro mě výzva, ale také veliká zodpovědnost. Nejenom proto, že budu v I.lize nový, ale hlavně proto, že letošní sezóna je velmi důležitá pro všechny týmy v LRU feeder. Důvodem je  historicky nové rozdělení týmů do příslušných lig, dle výkonnosti. A podle letošního klíče bude po sezóně 2015 sestupovat 6 týmů z 1.ligy do nově vytvořené 2.ligy pro rok 2016.  Mám trošku výhodu, že jdu mezi chlapi co již znám a myslím, že si navzájem vyhovujeme, což je v týmu jedna z nejdůležitějších věcí. Parta můžeme být dobrá, ale výsledky se počítají a každý bodík k dobru se bude na konci sezóny hodnotit „zlatem“.

MS Range team :  Kabát Petr,  Kučera Marcel,  Popadinec Richard,  Komora Martin

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ve svojí první závodní sezóně roku 2015 se nově vzniknuvší tým MS Range umístil         v I.lize na celkovém 8.místě.                                                                                                              Na MiČR 2015, kterého se účastnilo 31 týmů, jsme obsadili 9.místo.

31.12.2015 jsme se tří hodinovým chytáním rozloučili s vodou. Ranní teploty byly kolem     6 stupňů pod nulou, přesto jsme nachytali pěkné cejny. Touto cestou bychom chtěli pozdravit všechny kamarády a kolegové rybářského cechu a popřát hezký                   Nový rok 2016.

12476839_10203585943808254_1826278044_o


 

Nová sezóna 2016 přinesla změny v sestavách ostatních týmů, ale i v našem MS Range. Rýša Popadinec se bude plně věnovat svému týmu v druhé lize a Marcel Kučera si dává v závodění pauzu. Pro nadcházející sezónu máme v sestavě také kvalitní náhradníky, pro případ, že by se něco – nedej bože vyštěnilo.

MS Range team 2016 :         Kabát Petr,  Komora Martin,  Piotr Pietrzyk                                                           Konopásek Richard, Leibl Luděk, Cepák Josef, Varga Ladislav

MS Range skončilo v celkovém pořadí na 13.místě a tedy prvním sestupovém místě z I.ligy. Nenastoupilo ani na MIČR v Račicích na veslařském kanále.


ROK 2017 změna názvu týmu: MOBYDICK BRANDÝS NAD LABEM

Po sestupu z 1.ligy nás čeká II. liga, ve které bude v letošní sezóně bojovat o co nejlepší postavení celkem 14 týmů.

MOBYDICK 2017:    Kabát Petr, Komora Martin, Shershen Volodimir, Řezáč Jan st.,                                    Řezáč Jan ml. 

Sezóna 2017 byla z mého pohledu velmi nepříznivá. Hned na prvním kole vzdal svoji účast kapitán Petr K. a v podstatě nechytal celou sezónu. Poskládaný tým nedokázal konkurovat ostatním a tak se propadal startovním polem. Před posledním kolem jsem řekl, pokud nenastoupí Petr, tak končím. To se stalo a tento závod na konci sezóny odchytal a zřejmě ho to vrátilo zpět do závodění. Jinak výsledky celkově neuspokojivá sezóna skončila 7.místem ve druhé lize. Uvidíme co bude dál, ale beze změn to nepůjde.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*